I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 28.X  do 3.XI.2019 r.

 

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

28.X

Poniedziałek

18.30

 

+ Marian MIRON, Marian syn:

   Paweł MIROŃ, Katarzyna żona;

   Stanisław BUJAK, Agata żona;

   Maria AGOPSOWICZ; Irena RZEPCZYŃSKA

 

29.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Julia i Franciszek KOŚCIELNY

 

30.X

Środa

18.30

 

+ Jan DERDAŚ

   int. od brata z Rodziną

 

19.00

 

+ Józefa MĘDREK, w 1 rocznicę śmierci

 

31.X

Czwartek

18.30

 

+ Mateusz KOLARSKI;

   Mieczysław SOBOCIŃSKI, Aniela żona;

   Bolesław KOLARSKI, Stanisława żona

 

1.XI

Piątek

 

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH

ŚWIETYCH

8.00

w kościele

 

+ Aleksandra i Józef JAWOR

 

11.00

na cmentarzu

 

+ Ewa MIROŃ

 

14.00

na cmentarzu

 

+ ks. Franciszek WAJDA; ks. Józef HOJOŁ;

   ks. Eugeniusz DZIEDZIC; O. Alberyk SIWEK;

   O. Stanisław RZEPCZYŃSKI; ks. Eugeniusz ŁUDZIK;
   oraz wszyscy kapłani, którzy pracowali i pochodzili
   z naszej parafii

 

 2.XI

 

Sobota

 

DZIEŃ ZADUSZNY

8.00

w kościele

 

+ Maria i Stanisław GUTT; Jan syn; Anna MAREK;

   zmarli z Rodziny GUTTÓW i MARKÓW

 

10.00

na cmentarzu

 

++ w intencji wszystkich zmarłych

 

18.00

w kościele

 

   Według intencji Ojca Świętego

 

 

 

3.XI

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

+ Grzegorz NOWAKOWSKI

11.00

 

+ Stanisław WACH

      int. od brata

 

     

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 21.X  do 27.X.2019 r.

 

 

 

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

21.IX

Poniedziałek

18.30

 

+ Karol CZOCH, Zofia żona; Jan syn;

   Jan ZABIEGAJ, Anna żona; Mateusz KOLARSKI

 

22.X

 

Wtorek

 

18.30

 

   O wszelkie łaski Boże przez wstawiennictwo

   św. Rity

 

23.X

Środa

18.30

 

+ Władysława i Stanisław MĘDREK;

   Zdzisław PIETRZYK

 

24.X

Czwartek

18.30

+ Władysław MIROŃ, w 6 rocznicę śmierci   

25.X

Piątek

18.30

 

+ Lucyna PAJĄK, w 9 rocznicę śmierci

 

26.X

Sobota

18.30

 

+ Janusz KACZMARCZYK, w 9 rocznicę śmierci;

   Helena i Stanisław KACZMARCZYK;

   Jan SŁOWIKOWSKI

 

 

 

 

 

27.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

 +  Tadeusz WOŁEK

11.00

 

+ Helena i Tadeusz FIGIEL; Jan i Józefa BARCZYK

 

 

15.30

 

 

+ Jan DERDAŚ, Irena żona;

   Franciszek DERDAŚ, Anna żona;

   Włodzimierz BUCZAK

 

 

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 14.X  do 20.X.2019 r.

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

14.IX

Poniedziałek

18.30

 

+ Jadwiga i Tadeusz ZABIEGAJ

 

15.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Piotr CHRZAN, Zdzisława żona;

   Piotr ZAGRAJCZUK

 

16.X

Środa

18.30

 

+ + w intencji zmarłych polecanych Bogu

       w modlitwie wypominkowej

 

17.X

Czwartek

18.30

 + Teresa i Jakub

18.X

Piątek 

18.30

 

   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Barbary i Marcina

 

19.X

Sobota

16.00

  

   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Bogumiły i Jana,

   w 40 rocznicę ślubu

 

18.30

 

+ Bronisław JAŁOCHA; Mateusz BUDZYŃ;

   Maria żona; Kazimierz ROSA

 

19.00

 

  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Angeliki i Adriana,

   w 18 rocznicę urodzin

 

 

 

 

 

20.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

   W intencji Bogu wiadomej

11.00

 

    W intencji wszystkich Parafian

 

 

15.30

 

 

  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Jadwigi, w 75 rocznicę urodzin

 

  

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 7.X  do 13.X.2019 r.

 

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

7.X

Poniedziałek

18.30

 

+ Józefa DRÓŻBA

 

8.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Irena RZEPCZYŃSKA

 

9.X

Środa

18.30

 

+ Wanda i Tadeusz GĄTKIEWICZ;

   Józef, Katarzyna, Franciszek GĄTKIEWICZ;

   Anna WÓJCIK- KOZIENIOWA;

   Władysław WÓJCIK; Stanisława ZIMMER;

   Honorata WAJDA

 

10.X

Czwartek

18.30

 

+ Marcin ZIÓŁKO, w 20 rocznicę śmierci

 

11.X

Piątek

18.30

 

+ Adam NOWAK, Joanna żona;

   Wojciech NOWAK, Maria żona

 

12.X

Sobota

18.30

 

+ Jan BUCZAK, Aniela żona, Jerzy syn;

   Władysław GOŁDA, Rozalia żona; Józef GALON

 

 

 

 

 

13.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

+ Władysława i Stanisław MĘDREK

11.00

 

+ Zofia i  Adam KWIECIEŃ; Kazimierz ZIÓŁKO;

   Józefa i Stanisław GĄTKIEWICZ

 

 

15.30

 

 

+ Janina i Władysław KRZYWDZIAK;

   Jan, Andrzej, Wiesław,

   Krzysztof, Marek synowie

 

 

 

 

 

 

Msze Święte

 

Niedziele i Święta

- godz.  800 ; 1100

dodatkowo

- godz. 1550 Wielki Post

- godz. 1520 maj, czerwiec

- godz. 1530 październik

- godz. 1700 Nowy Rok

 

sobota ( Msza święta z niedzieli)

- godz. 1900 (od Wielkanocy do końca września)

- godz. 1730 (październik)

- godz. 1800 (Adwent i styczeń)

- godz. 1700 (listopada oraz od lutego  do Niedzieli Palmowej)

 

Inne święta i uroczystości:

godz. 800 i 1800

- 2 lutego - Ofiarowanie Pańskie (MB Gromnicznej)

- Środa Popielcowa

- 1 września - Św. Idziego, Patrona Parafii

- 8 grudnia - Niepokalanego Poczęcia NMP

 

godz. 800 i 17.45

- Matki Kościoła ( drugi dzień Zielonych Świąt)

- 29 czerwca - Świętych Apostołów Piotra i Pawła

 

 

 

Dni powszednie

 

Poniedziałek, środa, I czwartek, I i III piątek miesiąca, sobota

- godz. 1900 - (od Wielkanocy do 30 września)

- godz. 1700 (od listopada do Wielkiej Środy, z wyjątkiem stycznia)

 

Wtorek, czwartek, II i IV piątek miesiąca

- godz. 700

 

W maju i czerwcu (wszystkie dni powszednie)

- godz. 1900

 

w październik (wszystkie dni powszednie)

- godz. 1800

 

Drugiego dnia każdego miesiąca:

- godz. 2100 Msza święta i nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

 

22. dnia każdego miesiąca:

- godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity i Msza święta.

 

 

NABOŻEŃSTWA

 

Wielki Post

Gorzkie Żale -  niedziela - godz. 1500

Droga Krzyżowa - piątek - godz. 1700

 

Droga Krzyżowa ( ulicami naszej Parafii) - Niedziela Palmowa - godz. 1900

2020 - Giebułtów (Trojadyn)

2021 - Giebułtów

2022 - Trojanowice

2023 - Pękowice

 

Majowe - ku czci Najświętszej Maryi Panny

Czerwcowe - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

- niedziela - godz. 1500

- dni powszednie - godz. 1830

 

Różańcowe ( październik)

- niedziela - godz. 1500

- dni powszednie - godz.1730

 

I Czwartek miesiąca -  Msza święta i Godzina Święta

- godz. 1900 (od Wielkanocy do września)

- godz. 1700 (od października do Niedzieli Palmowej)

 

I Piątek miesiąca

od Wielkanocy do września

- godz. 1800 Spowiedź

- godz. 1900 Msza święta i nabożeństwo do NSPJ

październik

- godz. 1630 Spowiedź

- godz. 1730 Nabożeństwo do NSPJ, Różaniec i Msza święta

 

grudzień, styczeń

- godz. 1700 Spowiedź

- godz. 1800 Msza święta i nabożeństwo do NSPJ

 

od lutego do Niedzieli Palmowej

- godz. 1600 Spowiedź

- godz.1700 Msza święta o nabożeństwo do NSPJ

 

I sobota miesiąca

luty, marzec, kwiecień

- godz. 1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec

oraz nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Matki Bożej

- godz. 1700 Msza święta

lipiec, sierpień, wrzesień, listopad, grudzień

- godz. 1830 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec

oraz nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Matki Bożej

- godz. 1900 Msza święta

 

III piątek miesiąca - Msza święta i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

- godz. 1900 (od Wielkanocy do września)

- godz. 1700 (od października do Niedzieli Palmowej)