I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 28.X  do 3.XI.2019 r.

 

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

28.X

Poniedziałek

18.30

 

+ Marian MIRON, Marian syn:

   Paweł MIROŃ, Katarzyna żona;

   Stanisław BUJAK, Agata żona;

   Maria AGOPSOWICZ; Irena RZEPCZYŃSKA

 

29.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Julia i Franciszek KOŚCIELNY

 

30.X

Środa

18.30

 

+ Jan DERDAŚ

   int. od brata z Rodziną

 

19.00

 

+ Józefa MĘDREK, w 1 rocznicę śmierci

 

31.X

Czwartek

18.30

 

+ Mateusz KOLARSKI;

   Mieczysław SOBOCIŃSKI, Aniela żona;

   Bolesław KOLARSKI, Stanisława żona

 

1.XI

Piątek

 

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH

ŚWIETYCH

8.00

w kościele

 

+ Aleksandra i Józef JAWOR

 

11.00

na cmentarzu

 

+ Ewa MIROŃ

 

14.00

na cmentarzu

 

+ ks. Franciszek WAJDA; ks. Józef HOJOŁ;

   ks. Eugeniusz DZIEDZIC; O. Alberyk SIWEK;

   O. Stanisław RZEPCZYŃSKI; ks. Eugeniusz ŁUDZIK;
   oraz wszyscy kapłani, którzy pracowali i pochodzili
   z naszej parafii

 

 2.XI

 

Sobota

 

DZIEŃ ZADUSZNY

8.00

w kościele

 

+ Maria i Stanisław GUTT; Jan syn; Anna MAREK;

   zmarli z Rodziny GUTTÓW i MARKÓW

 

10.00

na cmentarzu

 

++ w intencji wszystkich zmarłych

 

18.00

w kościele

 

   Według intencji Ojca Świętego

 

 

 

3.XI

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

+ Grzegorz NOWAKOWSKI

11.00

 

+ Stanisław WACH

      int. od brata

 

     

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 21.X  do 27.X.2019 r.

 

 

 

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

21.IX

Poniedziałek

18.30

 

+ Karol CZOCH, Zofia żona; Jan syn;

   Jan ZABIEGAJ, Anna żona; Mateusz KOLARSKI

 

22.X

 

Wtorek

 

18.30

 

   O wszelkie łaski Boże przez wstawiennictwo

   św. Rity

 

23.X

Środa

18.30

 

+ Władysława i Stanisław MĘDREK;

   Zdzisław PIETRZYK

 

24.X

Czwartek

18.30

+ Władysław MIROŃ, w 6 rocznicę śmierci   

25.X

Piątek

18.30

 

+ Lucyna PAJĄK, w 9 rocznicę śmierci

 

26.X

Sobota

18.30

 

+ Janusz KACZMARCZYK, w 9 rocznicę śmierci;

   Helena i Stanisław KACZMARCZYK;

   Jan SŁOWIKOWSKI

 

 

 

 

 

27.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

 +  Tadeusz WOŁEK

11.00

 

+ Helena i Tadeusz FIGIEL; Jan i Józefa BARCZYK

 

 

15.30

 

 

+ Jan DERDAŚ, Irena żona;

   Franciszek DERDAŚ, Anna żona;

   Włodzimierz BUCZAK

 

 

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 14.X  do 20.X.2019 r.

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

14.IX

Poniedziałek

18.30

 

+ Jadwiga i Tadeusz ZABIEGAJ

 

15.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Piotr CHRZAN, Zdzisława żona;

   Piotr ZAGRAJCZUK

 

16.X

Środa

18.30

 

+ + w intencji zmarłych polecanych Bogu

       w modlitwie wypominkowej

 

17.X

Czwartek

18.30

 + Teresa i Jakub

18.X

Piątek 

18.30

 

   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Barbary i Marcina

 

19.X

Sobota

16.00

  

   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Bogumiły i Jana,

   w 40 rocznicę ślubu

 

18.30

 

+ Bronisław JAŁOCHA; Mateusz BUDZYŃ;

   Maria żona; Kazimierz ROSA

 

19.00

 

  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Angeliki i Adriana,

   w 18 rocznicę urodzin

 

 

 

 

 

20.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

   W intencji Bogu wiadomej

11.00

 

    W intencji wszystkich Parafian

 

 

15.30

 

 

  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

   i opiekę Bożą dla Jadwigi, w 75 rocznicę urodzin

 

  

I N T E N C J E       M S Z A L N E

od 7.X  do 13.X.2019 r.

 

DATA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZ

INTENCJA

7.X

Poniedziałek

18.30

 

+ Józefa DRÓŻBA

 

8.X

 

Wtorek

 

18.30

 

+ Irena RZEPCZYŃSKA

 

9.X

Środa

18.30

 

+ Wanda i Tadeusz GĄTKIEWICZ;

   Józef, Katarzyna, Franciszek GĄTKIEWICZ;

   Anna WÓJCIK- KOZIENIOWA;

   Władysław WÓJCIK; Stanisława ZIMMER;

   Honorata WAJDA

 

10.X

Czwartek

18.30

 

+ Marcin ZIÓŁKO, w 20 rocznicę śmierci

 

11.X

Piątek

18.30

 

+ Adam NOWAK, Joanna żona;

   Wojciech NOWAK, Maria żona

 

12.X

Sobota

18.30

 

+ Jan BUCZAK, Aniela żona, Jerzy syn;

   Władysław GOŁDA, Rozalia żona; Józef GALON

 

 

 

 

 

13.X

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

8.00

 

 

+ Władysława i Stanisław MĘDREK

11.00

 

+ Zofia i  Adam KWIECIEŃ; Kazimierz ZIÓŁKO;

   Józefa i Stanisław GĄTKIEWICZ

 

 

15.30

 

 

+ Janina i Władysław KRZYWDZIAK;

   Jan, Andrzej, Wiesław,

   Krzysztof, Marek synowie